Vallás témahét

Hétfőn (április 18.) kezdődik a vallás témahét. 9-kor találkozunk a Millenáris teátrumnál, ahol elmondjuk a csapatok beosztását. Majd a belváros különböző helyszínein kell önállóan megoldani érdekes és nehéz feladatokat. Amikor a csapatok végeztek, akkor egy közös énekléssel zárjuk a napot.
Kedden az iskolában leszünk, ahol kutató és alkotómunkával folytatjuk az ismeretek bővítését.

témahét

Június elején megszerveztük az immár hagyománnyá váló év végi projekthetünket. A mostani téma a várak voltak. Az iskolát öt vegyes csoportra osztottuk, minden csapatkapitány kiválasztott egy magyarországi várat. Az első napokban utánaolvastunk, hogy mit is érdemes tudni a várról, kikerestük a történelmének legérdekesebb momentumait. Illetve kitaláltuk, hogy milyen legyen a bemutatónk. Aztán ellátogattunk a várhoz, ez mindenkinek egy egy napos kirándulás volt.

Nyertes TÁMOP pályázat az Iparművészeti Múzeummal

2010. februártól májusig több osztályunk részt vesz múzeumi kézműves foglalkozásokon.
A múzeum részéről Joó Emese múzeumpedagógus aktív közreműködésével vált valóra ez a pályázat.

Feliratkozás RSS - projekt csatornájára