BUDAPESTI DÖNTŐ - Szellemi Olimpia, 1. hely

2010. január 26-án vettünk részt a Szellemi Olimpia Budapesti Döntőjén. Rengeteg készüléssel és nagy izgalommal kezdtünk bele a versenybe. Az első helyért szoros küzdelmet vívtunk a Csík Ferenc Gimnázium csapatával, fej-fej mellett haladva szinte végig egymás mellett.

Az utolsó feladat mindent-vagy semmit eredménye azonban eldöntötte a versenyt: 13 ponttal utasítottuk magunk mögé a második helyezett csapatot, s így továbbjutottunk a február 20-ai országos elődöntőre! A felkészülésnek ezzel így még nincs vége, menetelünk tovább....:) Vera, Dani, Tomi, Matyi

Hír szótár:

Hozzászólások

Szívből gratulálok nektek, láttam, hogy mennyit tanultatok (Matyinak még a matek leckéjét sem volt ideje megírni:-)), nagyon megérdemlitek.

Csudafantsztikusak vagytok. Meg vagyok hatva!
Meg lenyűgözve!

Gyula