Felvételi

Kedves Szülők,

Iskolánk felvételt hirdet a 2024/2025-ös tanévben induló előkészítő-első osztályába. Ép intellektusú, autizmussal élő gyermekek jelentkezését várjuk.

Október 25.-én 15.30 órától szeretettel látunk mindenkit egy tájékoztató beszélgetésre.

Kérnénk, hogy részvételi szándékukat egy válaszlevélben erősítsék meg.

Köszönettel,

Sata Orsolya, gyógypedagógus

Kedves Orsolya!

Szeretnék érdeklődő szülőként nyílt napjukon részt venni.
Köszönettel: Líbel Hedvig

Kedves Orsolya!

Úgy tűnik lemaradtunk az októberi tájékoztatóról. Szeretném megkérdezni, hogy más időpontban lehet e érdeklődni, esetleg egy látogatás tenni gyermekemmel (Sáfár Domonkos) együtt.

Köszönettel:
Szerényi Orsolya

Kedves Orsolya!

Sajnos lemaradtunk az októberi tájékoztatóról. Szeretném megkérdezni, hogy más időpontban lehet e érdeklődni, esetleg egy látogatás tenni gyermekemmel együtt.

Köszönettel:
Váradi Viktória

Kedves Orsolya.
Egy kicsit, :) mi is lekéstük a nyílt napot. Szeretném megtudni, mikor mehetnénk ismerkedni mi is?
Tisztelettel
Gula Ágota és Gula Árpád Károly

Tisztelt Sata Orsolya!

Szeretnék érdeklődni, hogy az októberi tájékoztató beszélgetésről lemaradtunk és hogy esetleg terveznek másikat?
Mi a módja és meddig lehet jelentkezni az iskolába?

Köszönöm előre is
Ürmös-Pinkóczi Andrea