Angoltanárt keresünk!

A Csillebérci Tábor szívében, az erdő mélyén bújik meg a Tüskevár Iskola, ahol 10-18 fős osztályok tanulnak ötödiktől tizenkettedik évfolyamig.

A családias hangulatú iskolában olyan, különleges figyelmet igénylő gyermekekkel foglalkozunk nap mint nap, akik nehezen vagy egyáltalán nem tudtak beilleszkedni a hagyományos iskolarendszerbe. Mi alternatív pedagógiai módszerekkel, a diák-központúság jegyében igyekszünk segíteni, hogy minden gyermek könnyebben birkózzon meg az élet adta kihívásaival, legyen szó tanulási vagy magatartási nehézségről.

Nálunk maximálisan kiaknázhatod a benned rejlő lehetőségeket. A Tüskevár mindennapi élete megkívánja a rugalmasságot, kreativitást és kísérletező hozzáállást az idegen nyelv oktatásához. Nálunk nem kell visszafognod magad, éppen ellenkezőleg: bármilyen eszközt bevethetsz, amellyel megszeretteted a nyelvtanulást a diákjainkkal. Mindezt a gamifikáció (vagy más néven játékosítás), valamint az élménypedagógia színes eszköztárát felhasználva teheted meg.

Jöhetsz hozzánk félállásban vagy akár teljes állásban is, bontott (5-10 fős) angol csoportokat tanítani.

Ha kedvet kaptál ahhoz, hogy nálunk dolgozz, jelentkezz az alábbi email címen:
zsombor.vaczi@gmail.com (Váczi Zsombor, angoltanár)

Várunk szeretettel szeptembertől!