Adventi hét részletes programja

Kedves Szülők!

Jövő héten (december 16-20.) megkezdődik az Adventi hét iskolánkban. Szokásainknak megfelelően ezen a héten nem lesz órarend szerinti tanítás, hanem változatos programokkal készülődünk a Karácsonyra.

Az Adventi hét részletes programja:

December 16., hétfő
Reggel 8.45-re jövünk iskolába. A program kb. 13 óráig tart.

December 17., kedd
Ezen a napon délután kezdődik az iskolai program, és másnap, szerdán kb. 13 órakor ér véget.
Találkozó: 14 órakor a Deák téren
a metró „üvegkalitkás” kijáratánál, fent a felszínen (ahol a régi NDK centrum volt, illetve a McDonalds van).
A délutánt a városban töltjük, az osztályok különböző helyszíneket keresnek fel. Kényelmes, meleg viselet javasolt.
A városból együtt jövünk fel az iskolába, ahol este együtt vacsorázunk, mozizunk, társasjátékozunk.
Az iskolában töltött éjszakához hálózsákot vagy pokrócot feltétlenül hozzanak a gyerekek. Szükség lenne még gyerekenként egy „fekvőhelyre” is, ezért lehetőség szerint pokrócot, polifoamot, esetleg matracot kérünk. Mivel kedden egész délután a városban fogunk csatangolni, ezért ezeket célszerű még holnap, pénteken, de legkésőbb hétfőn felhozni az iskolába!
A szerdai program kb. 13 óráig tart.
Azon tanulók számára, akik nem alszanak fent az iskolában, lehetőség van a városból hazamenni kb. 16 és 17 óra között, illetve később az iskolából. Kérjük, hogy ezt mindenképpen egyeztessék az osztálykísérőkkel!

December 18-19., szerda, csütörtök
Kezdés reggel 8.45-kor az iskolában. Ezeken a napokon a programok kb. 13 óráig tartanak.

December 20., péntek
Kezdés 11 órakor az iskolában. A programok kb. 17 óráig tartanak.

Hétfőn, szerdán és csütörtökön lesz ebéd, kedden és pénteken nincs ebédeltetés. A héten egyik nap sincs tanulószoba!

Továbbra is segítségüket szeretnénk kérni a mézeskalács-díszítéshez, a büféhez és az Adventi Bazárhoz.
Kérjük, minél többen küldjenek fel az iskolába kész, díszítetlen mézeskalácsokat (vagy bármilyen lapos, díszíthető egyszerű kekszet), a pénteki büféhez édes és/vagy sós süteményt, szörpöt, üdítőket, teát.
Nagyon várunk mindenféle jó állapotú, a Bazárban árusítható játékot, könyvet, filmet és bármilyen dolgot, amit a gyerekek (akár a családnak ajándékba, akár maguknak) szívesen megvásárolnak.

Az Adventi hét lezárásával megkezdődik a téli szünet. A téli szünet utáni első tanítási nap 2013. január 6., hétfő.

Boldog Ünnepeket kívánunk!