vetélkedő

BUDAPESTI DÖNTŐ - Szellemi Olimpia, 1. hely

2010. január 26-án vettünk részt a Szellemi Olimpia Budapesti Döntőjén. Rengeteg készüléssel és nagy izgalommal kezdtünk bele a versenybe. Az első helyért szoros küzdelmet vívtunk a Csík Ferenc Gimnázium csapatával, fej-fej mellett haladva szinte végig egymás mellett.

Ki mit tud

A Tüskevár Iskola megrendezte története első Ki mit tud-ját. Nem tagadom, nagy izgalommal vártuk az eseményt, hiszen meglepően sok nevező volt, köszönhetően Anna néninek, aki nagyrészt szervezte az programot. A helyszín a tornacsarnok volt. A mezőny annyira sokszínű volt, hogy sorrendet nem állapítottunk meg, szerintem nem is lehetett volna.

Szellemi Olimpia - Aranyérem

Cseke Vera, Stefka Dani, Seffer Tomi és Südi Matyi három hete kőkemény tanulásba fogott: elhatároztuk, hogy elindulunk az idei 12. kerületi Szellemi Olimpia Vetélkedőn.

Városismereti vetélkedő

Október 20-án a belvárost 5-8 fős gyerekcsoportok lepték el. A verseny kedd reggel 9-kor indult a Millenáris parkból, ahol a csoportok egy rövid eligazítás és játékszabály ismertetés után megkapták a dossziét, mely tartalmazta a térképet, feladatlapokat, és az állomások listáját.