Családi nap

Kedves Szülők!

A nemrég megtartott Családi Napon, amikor közös erővel, remek hangulat mellett rendbe raktuk az iskolát (segítségüket ezúton is köszönjük!), több szülőben és bennünk is felmerült, hogy jó lenne még egy ilyen jó hangulatú, közös nap - takarítás nélkül.
Ezért most szombaton, tehát 2012. május 12-én, 9 és 14 óra között megrendezzük a Tüskevár Családi Sportnapot, melyre minden szülőt és tanulót szeretettel várunk!

A program:

• 9.00 Megérkezés, bemelegítés
  • 9.30-10.00 Reggeli torna Ági nénivel
  • 13.00-11.00 Vegyes sorváltó
  • Alternatív programként 10.00 órakor erdei séta indul Gyula bácsi vezetésével.
  • 13.00-14.00 Közös ebéd bográcsból

Emellett az egész nap folyamán ping-pong, csocsó, szülő-tanár focimeccs, röplabda, tollas, kosárlabda, pétanque, valamint sütés-főzés, bográcsozás, szalonnasütés.

Mivel az iskolai keretek korlátozottak, ezért kérjük, hogy aki tud, hozzon magával ping-pong és/vagy tollas ütőt, tollaslabdát, sütit, üdítőt.

Mindenkit szeretettel várunk!