Erdei iskola 2017.

A Tüskevár Iskola elmúlt tíz évének fontos hagyománya, hogy a tanév lezárásaként Erdei Iskolát szervezünk.

Idén is Magyarország egyik legszebb tájegységével, a Balaton-felvidék – eddig még meg nem látogatott – nevezetességeivel fogunk ismerkedni és ha az időjárás is kegyeibe fogad minket, még fürödni, szörfözni is tudunk a Balatonban.

A négynapos tábor során:
• elkerékpározunk Tihanyon át Füredre,
• gyalogtúrát teszünk a dörgicsei Árpád-kori templomhoz,
• kihasználva a Balaton közelségét szörfözni és evezni tanulunk.

Mivel a szállásunk közvetlenül a Balaton partján van, ezért lehetőségünk van horgászásra is, ezért akinek van szerelése, esetleg engedélye, hozhatja magával!

Időpont: 2017. június 6-7-8-9 (kedd – péntek).
Szállás: Zánkai Ifjúsági Tábor (közvetlenül a Balaton partján, a Horgásztanyán, természeti környezetben, füves futball, homokos strandröplabda pálya, kiváló nádas horgászhelyek).
Étkezés: esténként meleg vacsora, napközben hideg élelem, önellátás.
Utazás: vonattal, indulás 8.25., Déli-pu.
Találkozás: június 6-án, 7.45-kor, a pályaudvaron a pénztáraknál!
Érkezés: 2017. június 9-én, 16.00 körül (pontosítani fogunk).

Szállás: 6000 Ft
Belépők, bérlési díjak (Tihany, kerékpár) 1700 Ft
Utazás: 3600 Ft
Hideg étkezés (6x): 1800 Ft
Étkezés (3x meleg vacsora): 2100 Ft
Mindösszesen: 15.200 Ft

Az erdei iskola költségét június 2-ig beküldeni szíveskedjenek.

Amennyiben gondot okoz a költség előteremtése, adott esetben a szállásköltséget az iskola kifizeti, mivel azt szeretnénk, hogy egy diákunk se maradjon ki a programból. Kérem, ezt az igényt időben jelezzék e-mailben (tuskevar@tuskevar.sulinet.hu) május végéig.
Az utazás részleteiről, a csomagokról, stb. az osztálykísérőkkel lehet egyeztetni.
Az utolsó, június 12-e, hétfővel kezdődő tanítási hétről később adunk tájékoztatást.

Hozzászólások

SUCRALFATO ECAR Sucralfato 500 mg Caja x 20 tabs <a href=https://prilig.mom>priligy online pharmacy</a>