Családi nap

Kedves Szülők!

Hagyományainknak megfelelően idén is szervezünk tavaszi nagytakarítással egybekötött családi napot az iskolában. Ezt március 19-én, szombaton tartjuk, így dolgozzuk le a 14-i pihenőnapot, tehát ez egyben tanítási nap is. Választani az alábbi programok közül lehet:
• sportok (foci, kosár, tollas, pingpong, görkorcsolya, ugrálóasztal, csocsó:)
• főzés (bogrács, és rengeteg sütemény)
• nagytakarítás (ablakok, padok, udvar, stb.)
Emellett szeretnénk néhány karbantartási/felújítási munkát is elvégezni. A tavalyi Tüskevár Bál bevételéből két tanterembe vásároltunk új tanulói bútorokat. Most azt tervezzük, hogy olyan szakmunkákban kérünk segítséget, amelyek elvégzése egy nap alatt elvégezhető.
• a 7. és a 12. osztály PVC padlóburkolatának cseréje,
• a 7-8-9-10. osztályterem ajtók megerősítése, zárak cseréje, esetleg mázolása,
• az informatika terem padlóburkolatának javítása,
• egy kisebb beázás javítása,
• fénycsövek pótlása, cseréje.
Ezen munkák anyagköltsége mindösszesen 200 ezer Ft, amit az iskola ki tud gazdálkodni, így a munkák elvégezhetőek, de szeretnénk, ha ez összeg felajánlásokból gyűlne össze. Szülői munkával lett kifestve néhány hete a 12-esek terme is, ezért számítunk hozzáértő segítségre. A munkákra, illetve felajánlásokkal Zsókánál lehet jelentkezni. A részletes programról, a feladatok ütemezéséről, illetve az ehhez kapcsolódó technikai részletekről a 19-e előtti napokban pontos tájékoztatást fogunk adni.
A szép tavaszi időről a Tüskevár, földrajz szakos tanárai gondoskodnak.

Budapest, 2016. március 1. Kovács Péter