sport

Visegrádi síelés

Gondoltunk egy bátrat, és csütörtökön főoktatás után autó(k)ba pattantunk, hogy meghódítsuk a visegrádi sípályát. A túra kicsit nehezen indult. Előbb dugóba keveredtünk, majd megbüntettek a rendőrök, ráadásul nem is túl tisztességes módon. De aztán odaértünk!

Tüskevár Tennis Cup

Ilyen még nem volt a Tüskevár történelmében! Foci után a tenisz kapott főszerepet decemberben!
Meglepően sokan (20-an!) jelentkeztek a házibajnokságra és meglepően sok, nagyon jó meccset láthattunk.

I. Mikulás focikupa

A Tüskevár Iskola szervezésében megrendezésre került az I. Mikulás focikupa, Négy iskola részvételével, két korosztályban.

9 órakor kezdődött a középiskolások versenye. Eredmények:
Tüskevár -- Rogers 2-4
Rogers -- Mészáros Jenő Iskola 6-0
Mészáros Jenő Isk. -- Tüskevár 1-3

Az első Sportnapunk

Az első hét utolsó napján sportnapot tartottunk. Záró eseménye a vízilabda meccs volt.
Tanár-diák vegyes csapat mérte össze tudását. Az eredmény 4:3.
A győztes csapat tagjai: Kovács Péter, Viki,Viktor, Miri, Bánki László
A partról nézve is nagyon élvezetes játék volt. A medencében is jó volt a hangulat.

IRONMAN

Seffer Dávid Tanár Bácsi IRONMAN lett!!!!! Több mint 13 órán keresztül küzdött (úszott-kerékpározott-futott) nem keveset, és célbaért!
GRATULÁLUNK!!

Aranyérem a budapesti nyílt duatlon bajnokságon

Berkes Ricsi, a Tüskevár Iskola 8. osztályos tanulója 2009. május 17-én aranyérmet szerzett a budapesti nyílt duatlon bajnokságon.
GRATULÁLUNK!!