Videó készült a Tüskevár Iskoláról

Iskolánkról készült egy videó, amit mindenképpen érdemes megnézni! A videót beillesztettük a Rólunk oldalba.

"Tanulási és beilleszkedési nehézségekkel küzdő gyerekek a Tüskevár iskolában. Hogyan lehet felkészülni az életre - diákok és tanárok mesélnek." - NOL (2009. október 7.)

Hozzászólások

Klassz a film!
Elgondolkodtató különben, hogy a készítői mennyire jól érezték magukat az iskolában, munka közben. Ebből egyrészt arra lehet gondolni, hogy naná!, nálunk lehet is... Másrészt érdekes külső szemmel, szó szerint másik optikából ránézni arra, mi történik a Tüskevárban. Novinszki Tamással, a film operatőr-vágójával sokat dumáltunk erről: számára, a kamera mögül nézve talán még értékesebb, és laikusan is jobban becsülhető a tüskeváros gyerekek és felnőttek kapcsolata. Tényleg, közel sem annyira "gázosak" a ide járó gyerekek, mint amennyire a társadalom és a többségi iskolarendszer hinné, és amennyire mi elfáradunk köztük?...
Mindenesetre, én szívesen megnézném veletek - már csak tükörbepillantásként is - a film teljes nyersanyagát.

mindig jó ha felvetsz valamit!
mikor nézzük meg? beinditaná a fantáziánkat az biztos.