Fessük át az iskolát!

Kedves tüskeváras Szülők, Diákok! Az új tanév lassan elkezdődik. Erre készülve, szeretnénk mindenekelőtt fizikailag tisztába tenni az iskolát, hogy utána már csak a pedagógiai munkára tudjunk figyelni. A 2011/2012-es tanévben sikerült két új tanteremmel, mosdókkal, orvosi szobával bővítenünk az épületet. Most az anyagi lehetőségeink csak a télen félbehagyott hőszigetelések befejezését engedik meg. Mindemellett továbbra is fontosnak tartjuk, hogy gyerekeink rendezett, kulturált környezetben tanulhassanak, ezért az osztálytermeket idén a szülők, diákok, tanárok közösen festik ki augusztus 22-26-án. Szerda reggeltől vasárnap estig folyamatosan nyitva lesz az iskola. Festéket, takarítószert, teát, kávét, üdítőt, optimizmust biztosítunk, segítő kezeket Önöktől várunk! Amennyiben előre tudják tervezni, kérem, hogy jelezzék email-en, mely napokon számíthatunk a részvételükre. További szép nyarat kívánok!