Az első tanítási hét programja

Kedves Szülők!

Hagyományainkhoz híven, az idei tanévet is ismerkedős, „bemelegítős” héttel kezdjük. Ennek részletes programját olvashatják az alábbiakban.

Szept. 02., hétfő: Évnyitó, új tanulók és tanárok bemutatása, ismerkedős foglalkozások.
Kezdés 8.45-kor az iskolában.
10 órától Tűzvédelmi nap játékkal, érdekességekkel, igazi tűzoltókkal és tűzoltóautóval.
A program kb. 13 óráig tart.

Szept. 03., kedd: Osztályos programok (minden osztály a saját megállapodása szerint). A részletekről az osztálykísérőknél lehet érdeklődni.

Szept. 04., szerda: Bográcsozás a Hajógyári-szigeten
Találkozó 9 órakor a Battyhány téren a HÉV pénztárak előtt az aluljáróban.

Visszaérkezés kb. 13 órakor szintén a Battyhány térre.
Bőséges innivaló, kényelmes, „koszolós” ruha ajánlott.

Szept. 05-06., csütörtök és péntek: Kétnapos kirándulás Horányban (Szigetmonostor)
Találkozó csütörtökön reggel 9 órakor a Battyhány téren a HÉV pénztárak előtt az aluljáróban.
Innen a csapat kétfelé válik. Biciklivel és gyalogosan (HÉV-vel) lehet megtenni az utat Szentendréig, ahol komppal megyünk át a Szentendrei-szigetre. Kérjük, hogy a gyerekek keddig jelezzék az osztálykísérőknél, hogy a gyalogos vagy a kerékpáros csapatban szeretnének-e részt venni!

Szállás az Árnyas Sziget Ifjúsági Táborban (www.arnyassziget.hu), faházakban. Ágyneműt kapunk, tehát hálózsák NEM szükséges, de érdemes meleg alvóruhával készülni.

Az első napra bőséges enni- és innivalót célszerű csomagolni. Este közös főzés, meleg vacsora. A második nap reggel közös reggelizés, napközben tízórait biztosítunk. Meleg ruha, esődzseki, zseblámpa és saját műanyag bögre, valamint evőeszköz ajánlott. A csomagolásnál mindenki (főleg a kerékpárosok) számítson arra, hogy ezúttal NEM lesz csomagszállító autó, tehát annyi cuccot hozzon, amit kényelmesen a hátán tud viselni.

Visszaérkezés pénteken kb. 14 órakor a Jászai Mari térre a hajóállomásra (ugyanis visszafele Szentendrétől saját hajóval jövünk!).

Költségek: a bográcsozós nap és a kétnapos kirándulás programja (útiköltséggel, hajókázással, étkezéssel együtt) 5000 Ft, melyet kérünk a gyerekekkel szerdáig az iskolába beküldeni.

Hétfőn és kedden (2-án és 3-án) az ebéd nem biztosított, a programok kb. 13 óráig tartanak.

Szeptember 9-én, reggel ¾ 9-kor megkezdődik a normál tanítás.

A levél alább letölthető .doc formátumban.

CsatolmányMéret
Microsoft Office dokumentum ikonja szuloi_level_elso_tanitasi_het_2013.doc33.5 KB